Pracuj przy ciekawych projektach bezpośrednio z internetowymi przedsiębioracami i nabierz doświadczenia większego niż ma 95% studentów.

Chcesz rozwijać się zawodowo i nauczyć się cennych umiejętności na rynku w XXI wieku?

Jesteśmy internetową firmą technologiczną i fundacją zmieniającą edukację


Oferujemy tzw. apprenticeship dla 2 osób- pracę/praktyki w wymiarze ok. 20h w tygodniu - będziesz pracował i uczył się bezpośrednio z przedsiębiorcą - mentorem.


Rzucimy Cię na głęboką wodę, dostaniesz dużo odpowiedzialności, ale na każdym kroku będziesz pracować bezpośrednio z właścicielem firmy, który “poprowadzi Cię za rękę”, będzie podsuwał kursy i materiały do nauki, wyjaśni wszystkie Twoje wątpliwości : )

Szukamy ambitnych studentów do programu „mentoringowo-stażowego”

O Tobie

 • Chcesz się rozwijać, czujesz, że studia nie wystarczają
 • Jesteś ambitna osobą i celujesz wysoko, ale nie wiesz, którą ścieżką pójść
 • W internecie czujesz się jak ryba w wodzie: umiesz znaleźć dowolną osobę na Facebooku czy ściągnąć najnowszy film
 • Mówisz i piszesz po angielsku na bardzo dobrym poziomie
 • Inni mówią o Tobie “solidna firma” - nie zalegasz z książkami do biblioteki i szanujesz deadliny.
 • Masz swój track record, który możesz pokazać: może pracowałeś w samorządzie lub organizacji studenckiej i dopiąłeś duży projekt, może w gimnazjum siedziałeś i kodowałeś skrypty gdy inni grali w Counter-Strike’a, może masz hobby, w którym odniosłeś sukces

Jeżeli zależy Ci na rozwijaniu siebie i zdobyciu umiejętności, które są bardzo cenne na rynku pracy a nie da się ich zdobyć na uczelni, masz 3 opcje rozwoju:

Praca blisko przedsiębiorców to najkrótsza droga do zdobycia cennych umiejętności.

 • Możesz uczyć się samodzielnie i popełnić wszystkie błędy samemu
 • Możesz pójść do pracy licząc, że będziesz robić coś rozwijającego
 • I w końcu to co oferujemy: możesz zdecydować się na tzw. apprenticeship - zostać “uczniem” - pracować blisko z kimś, kto zna się na dziedzinie w której chcesz się rozwijać i z jego wskazówkami nauczyć się wszystkiego kilka razy szybciej.

Więcej o tej trzeciej ścieżce rozwoju dowiesz się w tym filmiku:

Przyszłość

W naszych projektach zawsze jest miejsce na talent.


W zależności od wyników i tego w czym okażesz się dobry, możesz zostać na stałe.


Możesz też po kilkunastu miesiącach zmienić pracę lub przejść na swoje i zacząć z dużo wyższego poziomu z udokumentowanym doświadczeniem “w boju”, którym może się pochwalić jedynie garstka studentów.

Wejdź na wyższy poziom w najkrótszym możliwym czasie

Wymagane zaangażowanie czasowe to minimum 20h w tygodniu, praca w większości lub w całości - zdalna - pracujesz skąd chcesz i gdzie chcesz. Jesteśmy elastyczni - możemy zapauzować na czas Twojej sesji.


Jeżeli jesteś z Warszawy - byłoby to plusem. Część szkoleń moglibyśmy zrobić face-to-face, ale nie jest warunkiem koniecznym.


Do pracy potrzebujesz działający komputer i szybki internet.


Nie jest wymagane doświadczenie, ale byłoby plusem - najprawdopodobniej i tak będziemy Cię uczyli większości rzeczy od zera, ważniejsze jest Twoje nastawienie i charakter.


To jest pozycja na co najmniej 9 miesięcy - idealnie do 24. Pierwsze kilka miesięcy będziesz uczyć się co i jak, pełnego tempa nabierzesz po pół roku.

Jak będzie wyglądała praca?

Pierwszy miesiąc to szkolenia w formie “wolontariatu”. W praktyce - 80% czasu będziesz się uczyć i szkolić, 20% czasu wprowadzać nauczone rzeczy w praktyce.


W tym okresie będziesz najwięcej w kontakcie z przedsiębiorcą, który wszystkiego Cię będzie uczyć. Jeżeli okaże się, że masz doświadczenie, które jest potrzebne, pomijamy ten okres.

Będziesz zarabiać 13zł / h. Nie jest to wysoka stawka, ale większa niż studenckie prace dorywcze, W każdym tygodniu nauczysz się czegoś nowego, będziesz dalej pod opieką przedsiębiorcy - mentora.

Zwiększamy Twoje wynagrodzenie do rynkowych stawek przy takim doświadczeniu jakie będziesz mieć oraz zwiększamy Twoją samodzielność i odpowiedzialność.

1 MIESIĄC

2-9 MIESIĘCY

+10 MIESIĘCY

Pozycje - wybierz swoje stanowisko

Obecnie szukamy 2 osób na stanowiska:

1. Outreach Manager

Nabędziesz umiejętności, które w przyszłości mogą pozwolić Ci pracować jako: handlowiec, osoba generująca leady sprzedażowe (każda firma B2B tego potrzebuje) lub osoba odpowiedzialna za outreach w agencjach SEO.


Nauczysz się:

 • Jak przekonywać dyrektorów firm i instytucji pisemnie, aby zrobili to co chcesz
 • Jak pisać atrakcyjne oferty - po polsku i po angielsku zgodnie z regułami copywritingu i pisemnej perswazji
 • Jak korzystać z LinkedIna, GSuite, najnowszych narzędzi do automatyzacji marketingu i sprzedaży
 • Jak znaleźć i nawiązać kontakt z dowolną osobą w internecie - dziennikarzem, właścicielem firmy, potencjalnym partnerem.

Twoja osobowość:

Paradoksalnie na to stanowisko nie szukamy osoby “wygadanej” i czy “przebojowej” w kontaktach międzyludzkich. Jeżeli “przekonywanie dyrektorów” brzmi dla Ciebie stresująco - nie będziesz komunikować się “na żywo” tylko za pomocą maili, wiadomości i przypomnień.


Będziesz pracował z dużą ilością kontaktów i danych, Excelem, narzędziami które obrabiają te dane. Potrzebujesz być terminowy i dokładny aby trzymać rękę na pulsie i pamiętać kiedy z kim się kontaktować.


Duża część pracy to systematyczne wykonywanie strategii, która działa - jeżeli nudzisz się projektem po 3 miesiącach, ta pozycja nie jest dla Ciebie.


Potrzebna jest cierpliwość, w tej pracy nie da się iść na skróty : )

2. Project Manager

Nauczysz się posuwać projekty do przodu korzystając z różnych narzędzi i ludzi - innych pracowników, freelancerów czy praktykantów.


Będziesz miał styczność z wieloma technologiami: Wordpress, platformy do budowania stron internetowych, software do email marketingu, Google Adwords, Facebook Ads, Technical & Offsite SEO, ale nie będziesz musiał być ekspertem w żadnej z tych dziedzin.

Twoje motto to “getting shit done”. Nie musisz być pomysłowy, ale musisz być skuteczny.


Jesteś idealnym kandydatem jeżeli działałeś w samorządzie lub organizacji studenckiej i organizowałeś lub koordynowałeś projekty. W Twojej paczce znajomych to Ty organizujesz wyjazdy i wyjścia.


Ta pozycja wymaga dokładności, umiejętności czuwania nad wieloma rzeczami na raz i systematyczności. Wymaga też aktywnego “parcia” na posuwanie rzeczy do przodu.


Jeżeli robisz prace domowe na ostatnią chwilę i właśnie sobie przypomniałeś, że miałeś oddać książkę do biblioteki - ta pozycja nie jest dla Ciebie ; )

Twoja osobowość:

Z drugiej strony - w zależności od potrzeby - będziesz komunikował się z klientami, potencjalnymi klientami, pracownikami czy freelancerami.


Umiejętności i doświadczenie, których nabędziesz pozwoli Ci “przejść na swoje” w duży szybszy sposób, pracować jako PM w dowolnej firmie, która ma coś wspólnego z technologiami lub w korpo.

Aplikuj - krok 1
Aplikuj - krok 1

Jesteśmy internetową agencją marketingową pracującą z klientami z 3 kontynentów - 8020 IM Solutions (http://8020boost.com/ oraz http://8020boost.com/ppc) oraz fundacją: MISJA LEPSZA EDUKACJA (cyrkiel.info), której celem jest zmiana edukacji w Polsce - budujemy ją jak efektywnie działający biznes, który wymaga najbardziej skutecznych pracowników.


Założyciel obu projektów - Kamil Kamiński sam zaczynał przygodę z internetowym biznesem na podobnej pozycji, pracując dla mentora przez rok, nauczył się marketingu internetowego, sprzedaży i zarządzania projektami. Obecnie firma mentora dla którego pracował - Kyvio - przekroczyła milion dolarów rocznie w obrocie.

O nas

Aplikuj - krok 1

Współpracowaliśmy ze studentami z czołowych uczelni w Polsce

Umiejętności rozwijali z nami studenci uczelni SGH, Uniwersytetu Warszawskiego, oraz Politechniki Łódzkiej.

Arek pracował z nami jako project manager oraz CTO - czyli “technologiczny wykminiacz”


"Na początku nie wiedziałem co to jest SEO, jak załatwiać sprawy, w jaki sposób napisać maila żeby coś załatwić, jak to wszystko wygląda od środka.


Współpracowaliśmy przez rok. Jeżeli chodzi o ogładę życiową i umiejętności jestem ZNACZNIE do przodu.


Teraz ciągle procentują mi umiejętności: byłem project managerem, SEOwcem, administratorem Wordpressa. Zdobyłem komplet umiejętności marketingowo-biznesowych.


Nauczyłem się funkcjonować w świecie współczesnego biznesu wokół nowych technologii i nauczyłem się masy “life-hacków” służących do załatwiania spraw najszybszą i najkrótszą drogą - to jest umiejętność, która będzie procentowała mi przez całe życie”

Screenshot z jednego z naszych cotygodniowych spotkań na Skypie

Na zdjęciu praktykanci z PŁ prezentują wyniki miesięcznych letnich praktyk

Wraz z zespołem wybranych studentów Politechniki Łódzkiej tworzyliśmy technologię i treść do strony edukacyjnej Cyrkiel.info

Bez wysyłania CV i sztywnych rozmów o pracę w garniturze.Rekrutacja składa się z 3 etapów:

Proces rekrutacyjny

Prosty formularz - zajmie Ci to 15 minut

Chcemy zebrać od Ciebie podstawowe informacje - kim jesteś i czego chcesz od życia : )

Zadanie testowe - najważniejsza część rekrutacji

Zadanie jest stosunkowo trudne i na 99% nie robiłeś takich rzeczy wcześniej. Dodatkowo zadanie jest długie - może Ci zająć od 5 do 10h i nie otrzymasz za nie wynagrodzenia ani gwarancji, że Cię przyjmiemy.


“Brzmi jak dużo pracy, czemu miałbym to robić”?


Celowo tak projektujemy rekrutację, aby po drugiej stronie zostały tylko osoby, które będą dla nas bardzo dobrym dopasowaniem. Zadanie testuje cechy, których szukamy u idealnego pracownika.


Z reguły na nasze ogłoszenia aplikuje 100 osób, 10 osób kończy zadanie a 5 robi je dobrze. Jeżeli skończysz je dobrze, Twoje szanse są bardzo wysokie. Nawet jeżeli nie przyjmiemy Cię do nas, to chętnie polecimy Cię dalej do którejś z zaprzyjaźnionych firm.


Dodatkowo, zadanie jest ciekawe - nauczysz się paru rzeczy o marketingu i o sobie : )

Wspólna kawa (lub rozmowa na Skypie)

Jeżeli poprawnie zrobiłeś zadanie rekrutacyjne, to na 100% umówimy się na kawę (lub rozmowę na Skypie jeżeli nie jesteś w Warszawie) aby poznać się lepiej.


Na tym etapie jesteś wśród garstki aplikantów, którzy doszli do tego etapu.


Omówimy Twoje osobiste motywacje, na czym Ci najbardziej zależy, w czym czujesz się najbardziej komfortowo.


W ciągu tygodnia dostaniesz telefon i dowiesz się czy będziemy współpracować czy nie - jeżeli nie, dostaniesz dokładny feedback co możesz zrobić lepiej oraz rady jak możesz skutecznie szukać innych pozycji tego typu.

Aplikuj - krok 1
Aplikuj - krok 1

KROK 1

KROK 2

KROK 3