Skuteczne i mierzalne pozyskiwanie pacjentów na zabiegi chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej

K A M I L

K A M I Ń S K I

Dla właścicieli klinik medycyny estetycznej i gabinetów chirurgii plastycznej: Jak w powtarzalny i kontrolowany sposób pozyskiwać pacjentów na flagowe zabiegi?

Jak w dobie tuzinów nowych kanałów marketingowych w skuteczny i przewidywalny sposób dodawać 10-30 nowych pacjentów miesięcznie bez tracenia pieniędzy na “prowadzenie mediów społecznościowych” czy inne popularne ale nieefektywne działania?


Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak zwiększyć liczbę zabiegów w swojej klinice lub gabinecie o 100% w ciągu roku, kliknij guzik poniżej.

Pobierz Case Study

Artykuły dla właścicieli klinik i gabinetów


Pracuję z marketingiem internetowym od 5 lat.


Przez ten czas pracowałem z wieloma typami klientów tworząc kampanie w Polsce, USA, Australii i Wielkiej Brytanii - od kremacji, przez oprogramowanie aż do chirurgii plastycznej.


Zauważyłem, że konkretne branże wymagają konkretnych rodzajów kampanii aby przyniosły powtarzalne sukcesy.


W medycynie estetycznej najważniejsze jest zbudowanie autorytetu i zaufania - można to zrobić najskuteczniej poprzez edukowanie potencjalnych klientów.

90% klinik i gabinetów nie ma powtarzalnego sposobu, aby nawiązać relację z potencjalnym klientem w internecie, rozwiać jego wątpliwości czy wyedukować na temat właściwych zabiegów.


W rezultacie mogą stosować marketing internetowy lub pracować z agencjami reklamowymi ale nie widzieć zadowalających rezultatów!


Potencjalni klienci, którzy odwiedzają stronę nigdy na nią nie wrócą, klinika wydaje budżet reklamowy, który nie przekłada się na liczbę pacjentów.


“Zautomatyzowany system pozyskiwania pacjentów”, który przedstawię sprawia, że gabinet czy klinika jest w stanie przyciągnąć setki potencjalnych pacjentów, następnie zbudować relację pomiędzy nimi a gabinetem czy kliniką i przekonać -kiedy będą gotowi - aby umówili się na konsultację czy zabieg.


W niektórych branżach takie kampanie stosowane są powszechnie - w Polsce wśród gabinetów medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, prawie nikt tego nie stosuje, co daje ogromną przewagę nad konkurencją i przewidywalny system na wzrost kliniki co roku nawet o 100%.

Niektórzy klienci:

O Kamilu Kamińskim

Jak skutecznie pozyskiwac pacjentów?

Kontakt: kamil@8020boost.com

Pobierz Case Study
×

×